מדיניות פרטיות

מדיניות פרטיות מסדירה את האופן שבו תאוצה יזום וניהול פרויקטים בע”מ  אוספת, משתמשת, מתחזקת וחושפת מידע שנאסף ממשתמשים (כל אחד, “משתמש”) באתר הבית www.teutza.co.il (“האתר”). מדיניות פרטיות זו חלה על האתר .

פרטי זיהוי אישיים
אנו עשויים לאסוף מידע זיהוי אישי ממשתמשים במגוון דרכים, לרבות כאשר משתמשים מבקרים באתר שלנו, נרשמים לאתר, מבצעים הזמנה, מילוי טופס, תכונות או משאבים שאנו הופכים לזמינים באתר שלנו. המשתמשים עשויים להתבקש, לפי הצורך, שם, כתובת דואר אלקטרוני, כתובת דואר, מספר טלפון, פרטי כרטיס אשראי. עם זאת, משתמשים רשאים לבקר באתר שלנו בעילום שם. אנו נאסוף מידע זיהוי אישי מהמשתמשים רק אם הם יגישו לנו מידע כזה מרצונם. משתמשים תמיד יכולים לסרב לספק מידע זיהוי אישי, אלא שזה עלול למנוע מהם לעסוק בפעילויות מסוימות הקשורות לאתר.

מידע זיהוי לא אישי
אנו עשויים לאסוף מידע זיהוי לא אישי על משתמשים בכל פעם שהם מקיימים אינטראקציה עם האתר שלנו. מידע זיהוי לא אישי עשוי לכלול את שם הדפדפן, סוג המחשב ומידע טכני על אמצעי החיבור של המשתמשים לאתר שלנו, כגון מערכת ההפעלה וספקי שירותי האינטרנט בהם נעשה שימוש ומידע דומה אחר.

כיצד אנו משתמשים במידע שנאסף
תאוצה יזום וניהול פרויקטים בע”מ  עשויה לאסוף ולהשתמש במידע האישי של המשתמשים למטרות הבאות:  כדי לשפר את שירות הלקוחות המידע שאתה מספק עוזר לנו להגיב לבקשות שירות הלקוחות ולצורכי התמיכה שלך בצורה יעילה יותר.

כדי להתאים אישית את חוויית המשתמש אנו עשויים להשתמש במידע מצטבר כדי להבין כיצד המשתמשים שלנו כקבוצה משתמשים בשירותים ובמשאבים הניתנים באתר שלנו.

כדי לעבד תשלומים אנו עשויים להשתמש במידע שהמשתמשים מספקים על עצמם בעת ביצוע הזמנה רק כדי לספק שירות להזמנה זו. איננו חולקים מידע זה עם גורמים חיצוניים אלא במידה הדרושה כדי לספק את השירות.

כדי להפעיל קידום, תחרות, סקר או תכונה אחרת באתר כדי לשלוח למשתמשים מידע שהם הסכימו לקבל לגבי נושאים שלדעתנו יעניינו אותם.

כדי לשלוח מיילים תקופתיים אנו עשויים להשתמש בכתובת הדוא”ל כדי לשלוח מידע ועדכונים למשתמשים הנוגעים להזמנה שלהם. זה עשוי לשמש גם כדי להגיב לפניות, שאלות ו/או בקשות אחרות שלהם. אם המשתמש יחליט להצטרף לרשימת התפוצה שלנו, הם יקבלו הודעות דוא”ל שעשויות לכלול חדשות החברה, עדכונים, מידע על מוצרים או שירותים קשורים וכו’. אם בכל עת המשתמש ירצה לבטל את המנוי לקבלת הודעות דוא”ל עתידיות, אנו כוללים פרטים מפורטים. הוראות לבטל את הרישום בתחתית כל דוא”ל או שהמשתמש עשוי ליצור איתנו קשר דרך האתר שלנו.

קובצי Cookie של דפדפן אינטרנט
האתר שלנו עשוי להשתמש ב”עוגיות” כדי לשפר את חווית המשתמש. דפדפן האינטרנט של המשתמש מציב קובצי Cookie על הכונן הקשיח שלו למטרות שמירה ולעיתים כדי לעקוב אחר מידע אודותיהם. המשתמש יכול לבחור להגדיר את דפדפן האינטרנט שלו לסרב לעוגיות, או להתריע כאשר עוגיות נשלחות. אם הם עושים זאת, שים לב שחלקים מסוימים באתר עשויים שלא לפעול כראוי.

 

 

 

דילוג לתוכן