יום גיבוש לעובדים

כל חברה עושה ימי כיף לעובדים שלה, אבל מה עם קצת גיוון? יום גיבוש הוא הרעיון המושלם לחוויה בלתי נשכחת עבור העובדים שלכם, והדרך האופטימלית והמקורית ביותר לחזק את עבודת הצוות והקשר הקולגיאלי בין העובדים.

העצמה חברתית ואישית

המטרה היא להעניק לעובדים שלכם יותר מסתם עוד יום כיף, ולספק להם חוויה מעשירה וארוכת-טווח עם ערך-מוסף, שמכילה בתוכה בין היתר משימתיות, עמידה משותפת במכשולים, חשיבה, מיקוד, ומטרה. כל זאת, על מנת להגיע לתוצאה ממשית של העצמה חברתית ואישית.

הפקת אירועים חווייתיים היא מגמה הולכת וגדלה בקרב ארגונים רבים הן בסקטור הציבורי והן במגזר העסקי. כיום, יותר ויותר מנהלים ויועצים ארגוניים מבינים שהדרך לגיבוש וחיזוק צוותי מתחילה בעשייה קבוצתית ועמידה משותפת באתגרים.

ליווי אישי ליום מושלם

אנו נדאג לכל הפרטים, גדולים כקטנים, על מנת שאתם תוכלו ליהנות מיום בלתי נשכח בראש שקט. כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לחלום – ואנו נהפוך את החלום שלכם למציאות!

בשיתוף מלא עם הלקוח, אנו נבנה יום גיבוש אישי המותאם במיוחד עבור צרכי הקבוצה, אשר יקלע באופן האופטימאלי ביותר לחזון ולשאיפות שלכם. כחברה בעלת ותק רב בהפקת אירועי ספורט, אנו נפרוט את הרעיונות שלכם לפעילות ממשית בשטח, כולל ייעוץ לוגיסטי מלא מרגע הפנייה ועד יום הגיבוש עצמו ונממש חלום למציאות .

רוצים להעניק לעובדים שלכם חוויה שהיא יותר? פנו אלינו עוד היום ונחזור אליכם בהקדם!

למידע נוסף צרו קשר

דילוג לתוכן