יום ספורט

להזרים את הדם, לקפוץ, לרוץ, לרכב על אופניים, ולחוות את הכול באווירה תחרותית ומהנה שמוציאה מהשגרה. נשמע כמו חלום? תתכוננו להגשים אותו!

נפש בריאה בגוף בריא

עוד מימי יוון העתיקה ידעו שאין כמו ספורט כדי להמריץ את הנפש כמו את הגוף. אנו בחברת תאוצה מתמחים בארגון אירועי ספורט מכל הסוגים והגדלים, למגוון קהלי יעד ולקוחות. אירוע ספורט צריך להיות מותאם לסוג המשתתפים בו, למטרה, ולצרכים הארגוניים של הלקוח. אנו נדאג לבנות את הקומבינציה האופטימלית שתתאים באופן מושלם לכל הצדדים.

ימי ספורט הם אידיאליים גם עבור חברות וארגונים שמעוניינים להקנות לעובדים יום כיף מיוחד במינו באווירה בלתי נשכחת. יום ספורט חוויתי ומהנה המשלב שלל פעילויות ספורטיביות ותחרותיות יגרום לעובדים שלכם למתוח את איבריהם, ליצור חברויות וקרבה, ולהגיע לתפוקה גבוהה יותר בעבודה.

מגשימים לכם את החזון

כדי לגרום ליום הזה לצאת לפועל, כל שתצטרכו לעשות הוא לתת לנו את הרעיון הבסיסי עליו חשבתם, ואנו נגרום לו לרקום עור וגידים מול עיניכם. עם ניסיון של למעלה מ-17 שנה בתחום תכנון והפקת אירועים, אנו נוכל לגרום לכל חלום שלכם להתגשם. אנו נספק ייעוץ לוגיסטי, בניית תוכנית, נספק את כוח האדם הנדרש ליום כולו, נדאג לפרסום ולשיווק ונוודא שהיום שלכם יהיה מושלם מא’ ועד ת’.

לחוויית ספורט בלתי נשכחת, התקשרו אלינו עוד היום!

למידע נוסף צרו קשר

דילוג לתוכן